21مهر 1400

محصولات این شرکت شامل :
۱.ورقهای  P.V.C  فومیزه در ابعاد ۳ میل، ۸ میل و ۱۶ میل
۲.صفحات پست فرمینگ با ضخامت ۳۲ ،۴۸ و ۶۴ میل از عرض ۳۰ الی ۱۲۰
۳.دیوار پوش P.V.C (ماربل شیت)

ورقهای  P.V.C  فومیزه

 * کاربرد ورقهای فومیزه(p.v.c)

  • کابینت آشپزخانه
  • بدنه سینک ظرفشویی
  • قفسه های آزمایشگاهی و گلخانه ها
  • وسایل دکوراسیون داخلی مبلمان میز و کمد

*مزیت های  P.V.Cنسبت به M.D.F

  • مقاومت در برابر رطوبت

یکی از مهم ترین مزیتهای p.v.c نسبت به m.d.f مقاومت آن در برابر رطوبت و آب است.درصورت وجود رطوبت در جایی که نیاز به دکوری داشته باشد از ورق    p.v.c استفده میشود.مثل کمد استخرها،روشویی کابینتی در سرویس بهداشتی و …

  • وزن سبک

معمولا ورقهای p.v.c  دانسیته و وزن کمتری نسبت به ورقهای m.d.f دارند؛پس یکی دیگر از مزیتهای آن سبک بودن آن است .

  • مقاومت در برابر حشرات موذی مانند موریانه

باید بدانیم که ورق p.v.c  یک نوع پلاستیک است ،در صورتی که m.d.f یکی از مصنوعات چوبی محسوب میشود.پس همانطور که مشخص است مقاومت p.v.c  نسبت به حشرات موذی و به خصوص موریانه بیشتر از m.d.f است.

صفحات پست فرمینگ

تولید صفحات کابینت توسط گروه صنعتی چوب سبز کاسپین با ضخامت ۳۲و۴۸و۶۴ میل ازعرض های ۳۰ الی ۱۲۰ با افکات ۴.۱۰

یک تیکه در طول و درصفحات ۳۲میل یک تیکه در قطر، در رنگهای مختلف (مات و براق) به تمام نقاط ایران با کیفیت بی نظیر و قیمت رقابتی عرضه می شود.

از نمونه رنگهای صفحات ما در ذیل دیدن کنید:

کلمات کلیدی سئو : صفحه کابینت,تولید صفحه کابینت,کابینت,تولید صفحات کابینت,صفحه کابینت ضخامت ۳.۲ میل,صفحه کابینت ضخامت ۴.۸ و ۶۴ میل,تولید صفحات کابینت,چوب سبز,چوب سبز کاسپین,Cabinets page،ماربل شیت،دیوارپوش،فومیزه،P.V.C،PVC

دیوارپوش P.V.C (ماربل شیت)

معرفی دیوار پوش P.V.C (ماربل شیت) :
استونیت یا ماربل شیت،نوعی سنگ مصنوعی است که می تواند به ما کمک کند یک فضای لوکس و خیره کننده خلق کنیم .شباهت این متریال به سنگ طبیعی خیلی زیاد است.در کنار این شباهت زیاد،این متریال از خصوصیاتی برخوردار است که آن را نسبت به سنگ طبیعی برتری می دهد.به خاطر همین خصوصیات است که ماربل شیت توانسته کاربرد بسیار زیادی در طراحی داخلی فضاهای امروزی پیدا کند.
در تولید ماربل شیت از پودر سنگ و رزین P.V.C  استفاده می شود.مقدار پودر سنگ و رزینی که در این پروسه به کار می رود ، می تواند مختلف باشد.نسبت این دو ماده ،میزانمقاومت و استحکام ماربل شیت را در مقایسه با پنل های P.V.C معمولی بالاتر می برد.ماربل شیت ،یعنی صفحه مرمری.ماربل شیت،رنگ ها و طرح های زیادی دارد،ولی محبوب ترین و رایج ترین مورد در میان همه این گزینه،همان شکل مرمری است که ظاهر مرمر دارد.
ماربل شیت چه کاربردی دارد ؟
کاربردهای ماربل شیت بی شمار است.این متریال در فضاهای گوناگونی مانند راهرو ،پله ها،پارکینگ و هر فضای دیگری قابل استفاده می باشد؛برای مثال می توان فضای بین کابینت های آشپزخانه را با این متریال پوشاند.در ضمن می توان از این متریال به عنوان سنگ رو شویی در حمام و دستشویی استفاه کرد .همچنین می توان این متریال را به عنوان پوشش دیوار و سقف نیز مورد استفاده قرار داد.
مزایای ماربل شیت:
۱.سرعت اجرای ماربل شیت در مقایسه با سنگ طبیعی خیلی بیش تر است.جهت نصب کردن قطعات ماربل شیت از چسب پلی اورتان بهره گرفته میشود.
۲.ورق های ماربل شیت ،صفحاتی با قطر خیلی کم می باشند.همین موضوع باعث میشود وزن آنها نیز کم باشد.
۳.تنوع موجود در طرح و رنگ ماربل شیت،در مقایسه با سنگ خیلی بیشتر است.
۴.ماربل شیت در مقابل مواد شوینده مقاومت خوبی دارد و ظاهرش با شسته شدن عوض نمی شود.
۵.خاصیت آنتی باکتریال بودن ماربل شیت که سبب میشود بتوان از آنها در فضاهای بهداشتی استفاده نمود.
۶.ماربل شیت ضد آب نیز هست.این ویژگی مهم باعث میشود بتوان از این متریال در طراحی داخل حمام ،دستشویی و حتی استخر استفاده نمود.
۷.ماربل شیت قادر است خیلی خوب در برابر حرارت مقاوم باشد.به این سنگ های مصنوعی ،اصطلاحا دیرسوز گفته می شود.

نمونه رنگهای ماربل شیت